Електризується волосся: декілька перевірених методів, як із цим впоратися

Територія успіху

Особливо актуально в холодну пору року.

Якщо ви носите шапку навіть з невеликим відсотком синтетики, є ймовірність, що волосся буде електризуватися через сильне тертя об ненатуральну тканину. Щоб пасма не стирчали на всі боки, виберіть вовняну або товсту шапку з бавовни. Тоді тертя буде рідшим, а зачіска — акуратнішою.

Геть посічені кінчики

Часто взимку через сухого повітря волосся стає настільки зневодненим, що кінчики починають сильно сіктися — а через це ще сильніше електризуватися. На жаль, з цією проблемою ніякі зволожувальні лосьйони та сироватки не допоможуть, волосся буде сіктися все більше, поки не дійде до коренів. Найкращий варіант — відрізати пошкоджені пасма. Тоді волосся буде слухняними, отримуватиме достатньо харчування і менше електризуватиметься.

Не забувайте про зволоження

Найсильніше електризується волосся, якому не вистачає живлення і зволоження. Тому обов’язково наносіть олію на кінчики, робіть відновлювальні і зміцнюючі маски, та не забувайте наносити кондиціонер після шампуню — тоді пасма стануть слухняними і гладкими.

Спробуйте використовувати спрей-антистатик

Спреї-антистатики були створені спеціально для боротьби з електризацією. Такі засоби миттєво роблять пасма гладкими і блискучими, створюючи на них легку захисну плівку, яка не дозволяє кінчикам пушитися.

ДжерелоПереглядів: 171
banner