Езотерики розповіли, де і з ким краще зустріти Новий рік

Культура

Новий рік здавна вважали сімейним святом.

Поки багато хто обирає між сім’єю, друзями і клубом, езотерики пояснили, чим відрізняється кожен варіант, і що він принесе.

Люди обирають, як і з ким краще зустріти Новий рік, метаються між сім’єю і друзями, домашньою атмосферою або клубом, намагаються скласти правильне меню і розподілити фінанси. Езотерики зменшили кількість роботи пояснивши, яка атмосфера краще вплине на наступний рік життя і які люди повинні бути поруч у цю ніч.

Традиційно Новий рік вважається сімейним святом, оскільки здавна всі родичі збиралися в одне коло, обмінювалися новинами, приїжджали з інших міст або навіть країн, щоб побачитися і привезти подарунки. Із часом звичаї стали змінюватися і люди стали відзначати свято більш віддалено один від одного, або в будь-яких закладах і клубах.

Езотерики вважають, що святкувати Новий рік з родиною потрібно тільки в тому випадку, якщо ви емоційно та енергетично близькі. Безсумнівно, що між родичами теж бувають конфлікти, і якщо ваш не вирішений, то не варто в таке свято породжувати подальшу ненависть. Важливо розуміти, що сім’я — це джерело енергії, сили і духу, тому в такій атмосфері загадане бажання, під час биття курантів, збудеться з найбільшою ймовірністю. Більш того, родинні свята зміцнюють загальне самопочуття, в колі тепла і підтримки легше налаштувати себе і наступний рік на позитивну взаємодію і співробітництво.

Новий рік із друзями — хороша ідея, але тільки в тому випадку, якщо всі, хто прийде, будуть бажаними гостями. Буває так, що іноді приходять друзі друзів, або друзі тих друзів, так що свято не тільки стає дуже людним, але ще і починає дратувати. Якщо ви точно знаєте, що прийде людина, з якою у вас енергетична та уявна несумісність — відмовтесь від цієї ідеї, поясніть своїм близьким друзям, в чому проблема. Новорічний настрій задає ритм на весь наступний рік, і якщо він буде зіпсований, то і весь рік пройде в такому ж темпі і настрої.

Клубні святкування — це не зовсім доречний формат. Езотерики вважають, що тут свою роль відіграють два найважливіших чинники: людський і енергетичний. По-перше, Новий рік в клубі пройде так, як хочуть господарі клубу, а не ви. Тобто, тамада та конкурси можуть вам зовсім не сподобатися, стіл буде накритий якимись нецікавими стравами, а навколо буде стільки різнопланових людей, що відчувати себе комфортно буде просто неможливо. По-друге, енергетика в таких місцях дуже змішана, шум не дасть зосередитися на власному самовідчутті і бажання може не те, що не збутися, а навіть не спаде на думку для загадування.

Звичайно, найважливішим є вибір святкування серцем, якщо людина відчуває, що вона повинна бути з конкретними людьми в конкретному місці — так тому і бути, значить, та енергетика зробить наступний рік незабутнім і чудовим.

ДжерелоПереглядів: 225
banner