Фахівці розповіли, які автомобілі німецького виробництва краще не купляти

Технології

У більшості з них складна система електроніки.

Німецькі автомобілі славляться своєю надійністю, але є і винятки.

У список німецьких машин, від покупки яких краще відмовитися, потрапили автомобілі, оснащені потужними двигунами і складною системою електроніки, що і призводить до частих поломок.

BMW 1 Series

На б/у ринку найдешевший варіант моделі оцінюють у 5800 доларів. Машина — 2005 року випуску, її пробіг складає 188 тис. км. Головним недоліком автомобіля стало дороге обслуговування, часті проблеми з електронікою і турбінами двигуна.

BMW 7 Series

Мінімальна вартість на вторинному ринку становить 5500 доларів. Автомобіль оснащений безліччю складних технологій, які вимагають частого дорогого ремонту.

BMW 3 Series

Ціна б/у моделі стартує від 7000 доларів. У цілому, цей автомобіль славиться своєю надійністю, потужністю і відмінною керованістю. При його покупці слід звернути увагу на силову установку. Наприклад, двигун 335i часто «дарує» проблеми з турбіною.

Mercedes S-clаss

На вторинному автомобільному ринку України вартість цього авто стартує від 4500 доларів. Машина оснащена складною системою електроніки, що призводить до частих поломок пневматичної підвіски.

Mercedes ML

Це преміальний кросовер, який також часто має проблеми з електронікою. На вторинному ринку вартість машини стартує від 9400 доларів.

ДжерелоПереглядів: 136
banner