Фарбування волосся на весну 2020, яке освіжить ваш образ

Територія успіху

Красиво пофарбоване волосся – це запорука стильного і сучасного образу.

Кожен новий сезон приносить нам багато цікавих рішень в одязі, манікюрі, макіяжі і також в техніці фарбування. Стилісти готові радувати модниць унікальними способами створення крутого образу. Деякі варіанти фарбування будуть в тренді ще дуже довгий час, оскільки вони здатні перевтілити будь-яку жінку. У матеріалі розповімо, які техніки фарбування будуть актуальні в сезоні весна 2020.

Балаяж — модний образ для витонченої жінки

Практично 90% фарбування припадає саме на різні види балаяжу. Любов до цієї техніки з’явилася за рахунок природного і плавного змішування з натуральним відтінком волосся. Фарбування виконується вручну, де майстер самостійно підбирає більш світлі тони на певну ділянку шевелюри.

Балаяж також вибирають, тому що він не вимагає постійного коригування. Фарбування не потрібно оновлювати занадто часто, деякі дами не звертаються до майстрів більше як півроку.

Трендові види балаяжу в сезоні весна 2020 виглядають наступним чином:

  • Медовий відтінок — ідеальний вибір для власниць русявих і темних відтінків волосся;
  • Карамельний тон — варіант для чорного і більш темного волосся, відблиски будуть виглядати натурально;
  • Полуничний блонд — вибирають шатенки і дами з русявим кольором локонів;
  • Шоколадно-попелястий відтінок — підкреслить неймовірний блиск волосся і плавні переходи будуть грайливо переливаються на сонці.

Стилісти вважають, що балаяж навряд чи коли-небудь вийде з моди, тому що образ з цим фарбуванням буде виглядати завжди унікально і привабливо.

AirTouch — нова техніка фарбування

Це техніка більш береже локони, дозволяючи створити більш світлий тон певним пасмам. У AirTouch використовується фен, який видуває частину локонів, а на решту наноситься суміш для освітлення. Корені при цьому фарбуванні залишаються природного кольору. Це дозволяє коригувати фарбування набагато рідше класичних способів.

Техніка додає глибину кольору і розмірено розносить його по всій довжині. Такий варіант вибирають дами з будь-яким відтінком волосся, структурою і виглядом. Фарбування дуже тонко підкреслить переваги обличчя і освіжить весь образ.

Шатуш — природний і стильний образ

Техніка шатуш передбачає плавний перехід від темного до світлого відтінку на кінцях волосся. При цьому корені шевелюри не зачіпаються. У даному вигляді дуже важливо вибрати досвідченого майстра, який зможе провести плавну розтушовку пасм. Шатуш підходить жінкам, які люблять свій природний колір волосся і не хочуть його псувати хімічними засобами.

Фарбування підходить для будь-якої структури волосся і кольору, навіть дівчата з кучерявим волоссям зможуть оновити і поліпшити свій зовнішній вигляд.

Шатуш проводиться суворо індивідуально в умовах професійного салону краси, оскільки майстру доведеться підбирати ширину і колірні переливи. Коригувати фарбування можна після закінчення 6 місяців.

Колорування — останній писк моди 2020

Техніку вибирають багато відомих особистостей, тому колорування по праву можна назвати трендом 2020 року. Стилісти фарбують волосся в кілька відтінків, які наближені до природного кольору. Волосся після фарбування буде натурально світитися на сонці, переливатися відтінками і грати з вашим образом в кращу сторону. Рекомендують техніку дамам, які хочуть скорегувати овал обличчя і приховати явні дефекти.

При правильному нанесенні фарбування тонке волосся зможе отримати природний об’єм, при цьому важливо вибрати стрижку з багатошаровою технікою.

Сомбре — м’який і свіжий колір

Техніка сомбре прийшла на зміну звичному омбре. Фарбування набирає популярність і буде особливо актуально в сезоні весна 2020. Переходи практично непомітні, оскільки корені волосся відрізняються від світлого відтінку всього на один, максимум два тони. Техніка зручна тим, що практично не вимагає коректування.

Сомбре дозволить отримати природний перехід у волоссі, і не сильно зашкодить структурі, на відміну від омбре.

Стилісти радять міняти свій образ з урахуванням модних тенденцій. Техніки фарбування змінюються не так часто, як, наприклад, одяг. Тому вибирайте той варіант, який буде у тренді навесні 2020, а до моменту зміни модного віяння волосся вже відросте і можна знову фарбувати його у модний колір.Переглядів: 305
banner