Франківчанки перемогли у матчі жіночої баскетбольної Суперліги

Суспільство

Гра відбулася у межах жіночої Суперліги. За першість боролися в спортивному залі КП “Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр” в Івано-Франківську. Гра завершилася з рахунком 90:67 на користь наших дівчат.

Це повідомляє Федерація баскетболу України.

У першій половині першої чверті команди грали на рівних. Рівнянка Анастасія Кучерьонок вивела гостей вперед 10:9. Проте нашим спортсменкам вдалося відірватися. Першу чверть команди завершили з рахунком 21:15 на користь франківок.

У другій чверті команда Франківськ-ПНУ набрала 30 очок, в той час як Рівне – 14. Це дозволило нашій команді піти на перерву з перевагою +22.

У другій половині матчу рівнянки не поступалися господаркам, проте скоротити відставання їм не вдалося.

Найрезультативнішою у матчі стала Вікторія Шматова (Рівне) – 28 очок. У нашої баскетболістки Аріни Білоцерківської – 26 очок, проте до цього показника вона додала ще 8 підбирань і таку ж кількість результативних передач.