Франківці можуть обміняти тимчасове посвідчення водія у ЦНАПі

Суспільство

ЦНАП Івано-Франківська запрошує обміняти тимчасове посвідчення водія без складання іспитів.


Зробити це, як пише пресслужба міськвиконкому, можуть усі, хто протягом двох років з дня видачі посвідчення водія, був сумлінним водієм, не здійснив адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, або мав такі порушення (не більше двох) та не вчинив кримінального правопорушення, передбаченого статтею 286 Кримінального кодексу України.

Дійсним таке посвідчення буде впродовж 30 років.

Проте, обмін першого посвідчення водія можливий виключно після закінчення строку його дії та при умові, що його власник надасть повний пакет документів:

  • посвідчення водія, що обмінюється;
  • паспорт громадянина України;
  • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, а у разі відсутності, в силу релігійних переконань – паспорт з відміткою про це (якщо ця інформація відсутня в базі даних);
  • документи, що підтверджують зміну персональних даних особи, якщо такі відбулися;
  • медичну довідку встановленого зразка, дійсну на дату подання документів;
  • платіжний документ (квитанцію), який засвідчує оплату бланкової продукції.

Вартість виготовлення посвідчення водія – 219 грн. (без послуг банку).

У разі, якщо такі порушення були, громадянин обмінює своє посвідчення водія на постійне лише після складення практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.

Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається.  Поновлення права керування транспортними засобами в такому випадку здійснюється після підготовки у навчальному закладі та після успішного складення теоретичного і практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки.

У разі виникнення будь-яких запитань з приводу обміну посвідчення водія просимо  звертатися за телефонами (0342)750119, 752041, 752061.Переглядів: 222
banner