Франківці проти начальника Муніципальної Варти Андрія Прусака (ВІДЕО)

Суспільство

На сесії міської Ради 18 грудня, з огляду на факти хабарництва і як сказав мер “ми надто довіряли цій структурі”, під час пропозиції об’єднати два комунгоспи (“Муніципальна варта” та “Інспекція благоустрою”) в єдину КП Інспекція “Добродії”, відбулася гостра, словесна перепалка між депутатом Андріаном Волгіним та вже в минулому начальником Варти Андрієм Прусаком.
Народний обранець відкрито і чесно сказав, що “діяльність Варти могла б принести користь місту”, навівши приклад інших комунальних підприємств…

Про це повідомляє Ігор Хомей.

“”Але проблема в тому, що не можна було бувшого мусора призначати на посаду начальника Варти. Це навіть не мєнт, а мусор… Він нагинав людей…заставляв приносити таку то суму…заставляв здирати з підприємців гроші” – сказав депутат.

Мер і жоден з присутніх народних обранців не перебивали, не заперечили чи суперечили Андріану Волгіну.
Лише Прусак в погрозливій, грубій формі кричав із “гальорки” зали та старався “заткнути рот” депутату (див.відео Мирослав Федорків, попередня публікація)
Чи закінчaться погрози на адресу депутата на словах чи перейдуть в діло – розправу фізичну чи юридичну площину? Адже Прусак кричав в погрозливій інтонації – “ти відповідаєш за свої слова, ти хто такий…”. Звинуватив у хабарництві та ображав народного обранця..

Прусак має досвід не однієї судової тяганини. Полковник-пенсіонер МВС. Перебував під слідством в міліції за що був звільнений з органів МВС. У 2016 р. фігурант кримінальної справи, за розкрадання військової амуніції та зброї( ст.264 КК України) в провадженні обласної прокуратури ( див.попередні публікації). Має значні фінансові ресурси. Є одним із фундаторів фінансової структури “Євролайф”. Має зв’язки серед криміналітету міста, за морально-психологічним станом (як свідчать небайдужі вартові та нервовий вибух на сесії Ради) реально може нести загрозу не лише простій людині, але і міському депутату.

Нам, справжнім патріотам, небайдужим мешканцям та чесним платникам податків залишається пильно спостерігати за небезпечною, але справедливою діяльністю депутата Андріана Волгіна. Який з тих депутатів, котрий стоїть впоперек горла нинішній владі псевдопатріотів, що завели місто в кредитну пастку, критикує та викриває ті чи інші порушення і зловживання в роботі міського уряду. Старається не допустити у новостворену КП Інспекція “Добродії” колишніх мусорів, яких кишіло у вже минулій варті, мов прусаками в брудних совєтських хрущовках.”, – йдеться у повідомленні.

 

Засідання сесії міської ради. Розгляд питання реорганізації Муніципальної інспекції з благоустрою та Муніципальної варти.

Опубліковано Мирославом Федорковим Середа, 18 грудня 2019 р.Переглядів: 187
banner