Франківці вимагають заборонити зовнішню рекламу в місті

Суспільство

21 березня на сайті Електронних петицій до влади м. Івано-Франківська з’явилася петиція, під назвою “Заборонити в межах міста Івано-Франківськ будь-яку зовнішню рекламу окрім вивісок магазинів кав’ярень і т.д.” 


У петиції франківчани зазначили, що реклама заступає вид на архітектуру міста та псує його естетику:

“Заборонити і демонтувати усі білборди, сітілайти, електронні табло в межах міста Івано-Франківськ, оскільки вони псують вигляд міста візуально засмічують його, затуляючи фасади та архітектурні елементи історичних будівель, псуючи візуальну естетику міста, заважають пішоходам”.

Мешканці посилаються на те, що рекламні банери, білборди і різноманітні вивіски не прикрашають фасад Франківська, а навпаки псують його, пише Голос-Інфо.

“Вони нерідко скупчуються в одному місці, мають убогий дизайн, що абсолютно не пасує до архітектурного стилю будівлі, а іноді зовсім вражають безграмотністю або поганим смаком, дані види реклами відволікають учасників руху понижують увагу і створюють аварійні ситуації на дорогах затуляють дорожні знаки та створюють потенційну небезпеку, тому за для розвитку туризму та кращого огляду пам’яток архітектури, а також для безпеки руху транспортних засобів та пішоходів пропоную очистити візуальний простір від реклами”.

На цей час петиція зібрала 4 підписи з 250 потрібних.

Читайте також: На Прикарпатті демонтували 9 незаконних білбордів.Переглядів: 217
banner