Франківців запрошують на благодійний ярмарок

Без категорії

П’ятирічний Максим Атаманюк з Івано-Франківська хворіє на ДЦП і спастичний нижній парапез, він не може самостійно ходити.

Максим незважаючи на свій діагноз ДЦП навчився завдяки посиленим реабілітаціям повзати, стояти, ходити та бігати з допоміжними засобами, а також завдяки заняттям з сенсорної терапії покращились його графомоторні навички, інформує Типовий Франківськ.

Але малюк росте і разом з ним посилюється спастика у м’язах, тож батьки, щоб вберегти сина від пожиттєвої реабілітації зважились на операцію, яка може змінити стан хлопчика.

«Після майже пів року роздумів ми обрали селективну дорсальну ризотомію – це видалення нервових закінчень в хребті, які відповідають за спастику. Цю операцію роблять багато де, але найбільший досвід мають в США», – розповідає батько хлопчика.

Родина почала збір коштів, адже така операція обійдеться у понад 55 тисяч доларів. Але розуміють, що самостійно таку суму збиратимуть роками, а втрачати час неможна.

«Ми розуміємо наскільки це велика сума, але віримо, що все вийде, тому просимо вашої допомоги», – каже батько Максима.

Батьки з допомогою небайдужих людей уже назбирали 26 379 дол. Залишається ще до закриття збору 39 621 дол.

Крім того, щоб підтримати родину у Франківську організовують благодійний ярмарок. Він відбудеться 12 січня об 11.00 – 19.00 год у фортечній галереї Бастіон.

Реквізити для допомоги: ПриватБанк картка 4149 4390 1176 2493.Переглядів: 193
banner