Франківськ в стані обслуговувати людей з інвалідністю

Суспільство

Сьогодні, 1 грудня, на оперативній нараді міського голови директор територіального центру соціального обслуговування Марія Кушнір відзвітувала про роботу з надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам та людям з інвалідністю.


Вона повідомила, що центр має 4 відділення: соціальної допомоги вдома, денного перебування, організації адресної грошової натуральної допомоги та віднедавна стаціонарного догляду.

Зокрема, відділ соціальної допомоги вдома підтримує 550 громадян, в тому числі 167 осіб з інвалідністю. Їм організовані допомоги по господарству, придбання продуктів харчування, прибирання та інші.

Зі свого боку відділ організації адресної грошової натуральної допомоги забезпечує підтримку 950 особам, з яких 429 – це особи з інвалідністю. Їм допомагають продуктами харчування та одягом.

Територіальний центр соціального обслуговування у співпраці із закладами освіти організував благодійну акцію “П’ять картоплин”, на якій зібрали 3,5 тонн картоплі та доставлено в доми літніх громадян.

Людям з інвалідністю організована безкоштовна допомога по ремонту взуття та, за підтримки перукарень “Естер”, “Вербена” та академії перукарських мистецтв “Sensei”, надають безкоштовні перукарські послуги.

Ще у Франківську впровадили допомогу соціальним таксі. Придбано спеціально облаштований автомобіль, в який громадяни з інвалідністю можуть одразу заїжджати на візку.Переглядів: 167
banner