Франківська прокуратура звинувачує рівненського реєстра у зловживанні повноваженнями

Суспільство

Незаконне відчуження арештованого приміщення вартістю понад 21 млн грн – підозрюються реєстратор та посадова особа товариства.


Про це сьогодні йдеться на сторінці прокуратури Івано-Франківської області, пише Голос-Інфо.

За процесуального керівництва окружної прокуратури м. Івано-Франківська державному реєстратору повідомлено про підозру у несанкціонованих змінах інформації, яка обробляється в автоматизованій системі (ч. 1, ч. 3 ст. 362 КК України), а посадовій особі товариства – у зловживанні повноваженнями (ч. 2 ст. 364-1 КК України).


Встановлено, що державний реєстратор однієї із сільських рад Рівненської області безпідставно змінив інформацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна, неправомірно знявши арешт, накладений у рамках розслідування кримінального провадження на об’єкт нерухомого майна в центрі м. Івано-Франківська вартістю понад 21 млн грн.


У подальшому керівниця товариства, частиною статутного капіталу якого було зазначене приміщення,на підставі договору купівлі-продажу відчужила вказане майно іншій юридичній особі.


Досудове розслідування здійснюють слідчі Івано-Франківського РУП Головного управління Нацполіції в області за оперативного супроводу працівників відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції Нацполіції України.Переглядів: 178
banner