Франківське училище отримало 11 одиниць обладнання

Суспільство

За кошти міста, держави та міжнародного гранту у вище професійне училище №21 закупили 11 одиниць різного обладнання.


Руслан Марцінків та керівник департаменту освіти і науки Ігор Максимчук відвідали училище та подивилися на техніку.

«Сьогодні в училищі відкривається навчально-технічний центр зварювальних технологій, а також в рамках проекту СТЕМ-освіти для професійно-технічних закладів ми демонструємо те обладнання, яке вдалося закупити за кошти українсько-румунського проекту», – говорить директор вищого професійного училища №21 Михайло Баб’як.

Отримане обладнання є найсучаснішим. Після практики учні зможуть вливатися в колектив на підприємстві і повноцінно працювати на сучасному обладнанні».

Подібні навчально-практичні центри відкриваються в закладах освіти Івано-Франківська щорічно, говорить керівник департаменту освіти. Буквально в кінці минулого року відкрили центр професійно-технічної освіти №1 (колишньому швейному училищі), а також в будівельному ліцеї. Та сподівається, що наступного року спільно з державою відкриття таких центрів для профтехосвіти продовжиться.

Обладнання закуплено завдяки двом проектам. За першим 3,5 млн гривень було виділено на створення навчально-практичного центру зварювальних технологій, а завдяки другому майже мільйон гривень виділили на придбання механообробного обладнання.

«Ці зміни є важливими, бо робітничих професій треба вчити на сучасному обладнанні. Добре, що маємо і державну програму, і співфінансування з міського бюджету, і міжнародний грант, який виграли на купівлю обладнання. Це дає можливість якісно навчати дітей. Думаю, це обладнання треба використати повною мірою», – розповідає міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.Переглядів: 208
banner