Франківські лікарні отримали спецодяг для захисту від коронавірусу

Суспільство

30 захисних костюмів від коронавірусу передали сьогодні в Івано-Франківську міську клінічну лікарню № 1. Спецодяг закупила компанія ІТ Кластер. Про це повідомив представник цієї компанії Андрій Коваль.


Чоловік розповідає, що наразі з колегами працюють за двома напрямками: допомагають медичним закладам і медпрацівникам, а також IT-компаніям, які є учасниками Кластеру.

“Ми вже разів п’ять передавали допомогу. Сьогодні, зокрема, передаємо для трьох медичних закладів багаторазові захисні костюми для медиків: для лікарні на Мазепи, Матейка та для станції швидкої допомоги. Сто одиниць спецодягу загальною вартістю 18 тисяч гривень. До слова, ці костюми були пошиті місцевими волонтерами”, – каже Андрій Коваль.

Головний лікар міської клінічної лікарні № 1 Тарас Василик каже, що станом на сьогодні у лікарні померло четверо пацієнтів. У трьох із них підтверджено аналіз на коронавірус. Він розповідає: “Волонтери привозять засоби індивідуального захисту, зокрема, захисні костюми. Звичайно, ми маємо можливість в достатній кількості виділяти для персоналу. Тому ми щиро вдячні всім. Гуртом ми можемо побороти вірус”.

Більше у сюжеті UA: Карпати:Переглядів: 345
banner