Франківські патрульні пройшли навчання в канадських колег (ФОТО)

Події

Восьмеро Івано-Франківських патрульних успішно завершили тренінг “Взаємодія поліції з громадою”. Навчання, яке тривало 8 днів, проводила Канадська поліцейська місія в Україні.


Взаємодія поліції з громадою (community policing) — один із основних напрямків роботи патрульних поліцейських і є головним принципом, яким керується поліцейський у своїй щоденній діяльності. Під час занять були обговорені такі питання, як принципи використання філософії взаємодії поліції з громадою, діяльність поліції, орієнтована на вирішення проблем громадян, підвищення співпраці поліції та населення.

Одне із занять провели франківські інспектори відділу зв’язків з громадськістю, які поділилися зі слухачами власним практичним досвідом співпраці з громадою та надали кілька порад щодо вдосконалення роботи поліцейських. По завершенню тренінгу всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Таке навчання допоможе поліцейським ефективно вирішувати проблеми суспільства та створювати безпечне середовище для життя.Переглядів: 202
banner