Франківські поліціянти та підлітки створили новорічні іграшки

Суспільство

Працівники ювенальної превенції долучилися до національно-патріотичної акції “Орнамент для ялинки!”, створивши разом з учнями вищого професійного художнього училища №3 м.Івано-Франківська оригінальні новорічні іграшки-кульки із зображеннями традиційної прикарпатської вишивки, логотипів Національної поліції України та ювенальної превенції.


У майстер-класі, який для гостей провели майбутні дизайнери, також взяли участь діти, що перебувають на профілактичному обліку в ювенальних поліцейських, а також з кризових сімей.

Спільна творча робота не лише додала усім передчуття новорічних свят, а й надихнула на подальшу взаємодію та прагнення створювати своїми руками таку красу. Водночас безпосереднє спілкування про традиції рідного краю, про родинні цінності зблизило підлітків та працівників поліції, спонукало дітей до соціальної активності та позитивних змін.

Виготовлені власноруч іграшки їх юні автори подарували поліцейським. Ці кульки стануть своєрідним символом віри дітей у власні сили, прояву довіри до тих, хто покликаний захищати та берегти їх щасливе дитинство.Переглядів: 174
banner