Франківські рятувальники відвідали дитячий садок (ФОТО)

Суспільство

У переддень Святого Миколая рятувальники завітали до вихованців дошкільного навчального закладу №19 «Троянда», що у місті Івано-Франківську. Саме цей садочок є базовим з безпеки життєдіяльності у місті.

Діти з великим захопленням демонстрували працівникам Служби порятунку свої знання правил безпеки життєдіяльності, дошкільнята гасили умовну пожежу, рятували звіряток з палаючого будинку, долали перешкоди і проходили естафети. Рятувальники подякували діткам за їхню безпосередність та знання, а педагогам – за професійний підхід до навчання дітей правил безпечної поведінки.

Рятувальники передали діткам солодкі гостинці від польських колег з Опольського воєводства, адже вони усвідомлюють наскільки важливим та актуальним є обізнаність малюків в правилах безпеки.

Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.Переглядів: 169
banner