Франківські журналісти намагалися поспілкуватись з нелегальними перевізниками

Суспільство

Як раніше повідомляли: від початку 2021 року редакція Голос-Інфо отримала десятки звернень від офіційних перевізників про те, що на дорогах Прикарпаття є багато нелегальних перевізників.


Чи дійсно на Прикарпатті має місце засилля нелегальних перевізників з’ясовувало ще одне видання, до якого також звернулись перевізники

Щоб перевірити, наскільки викладена у звернені ситуація відповідає дійсності, редакція Типового Франківська прибула на залізничний вокзал – одне з основних місць відстою та набору пасажирів «тіньовиків».

Як виявилось, інформація поширюється досить швидко.

“Не встигли ми з’явитись з камерою на вокзалі, як «нелегали» звідти забралися разом з технікою. Залишились лише декілька знахабнілих нелегальних нелегальних перевізників, що, як ми зрозуміли з розмови, нікого не бояться. Ймовірно, тому що мають впливові зв’язки у контролюючих органах”.

Процес зупинився. Лише в одній автівці сиділи кілька пасажирів, проте власник авто поспішив зачинити дверцята.

Власники автівок стверджують, що мають усі необхідні документи та ліцензії. Проте демонструвати їх, як, власне, і представлятись на камеру не хотіли. Декотрі з них аргументували свою діяльність, нібито вони працюють у режимі таксі. Щоправда, жодних передбачених законом впізнавальних знаків таксі їхні автівки не мали, не кажучи вже про таксометр.

Журналісти Типового Франківська поспілкувались з пересічними громадянами щодо їх ставлення до нелегальних перевізників. Як виявилось більшість людей негативно ставляться до нелегалів.

Засуджують їх також водії ліцензованих перевізників. Деякі з них переконані, що «тіньовими» попросту крадуть у них пасажирів.

З вокзалу знімальна група попрямувала на вулицю Старозамкову – на ще одну стоянку «нелегалів», де вони підбирають пасажирів. Втім перевізників уже повідомили про журналістів. Тому на місці знайшли замкнені буси, без табличок з назвами напрямків.Переглядів: 191
banner