Франківський депутат перевірив медичні заклади на готовність до боротьби з коронавірусом (ФОТО)

Суспільство

Віталій Мерінов, депутат міської ради Івано-Франківська повідомляє, що найбільшою проблемою сьогодення є відсутність у всіх закладах експрес-тестів на коронавірус:

Сьогодні разом з педіатром Бабій Оленою та Куциком Владиславом з метою отримання інформації про готовність медичних закладів міста боротися з пандемією коронавірусу навідались в Івано-Франківську центральну міську клінічну лікарню на вул. Гетьмана Мазепи, міську клінічну лікарню № 1 на вул. Матейка та міську дитячу клінічну лікарню на вул. Чорновола.

Найбільша проблема: відсутність у всіх закладах експрес-тестів на коронавірус.
До нашого прибуття у лікарню № 1 3 людей було госпіталізовано з пневмонією, одна з яких – в реанімації, а ще одна пішла додому.

Медики мають захисні маски, рукавички, костюми, респіратори, але в недостатній кількості. Два заклади, окрім лікарні № 1, мають дезінфектори для рук.

Наявність апаратів штучної вентиляції легеней: Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня – 5 шт., міська клінічна лікарня № 1 – 2 шт., міська дитяча клінічна лікарня(за словами лікаря) – 2 шт.
Чого також є замало.

Тому закликаю міського голову Івано-Франківська Руслан Марцінків якомога швидше знайти кошти в міському бюджеті та придбати:
1.Експрес-тести на коронавірус.
2.Захист для медиків.
3.Апарати штучної вентиляції легеней(один з лікарів казав, що на цьому тижні в Україну має прийти 100 таких апаратів, 70 з яких вже заброньовано, ще є час).

Також можете звернутись до китайського міста-побратима Наньнін за підтримкою, якому Івано-Франківськ нещодавно допомагав у боротьбі з коронавірусом!!!

Світлина від Віталія Мерінова.Світлина від Віталія Мерінова.Світлина від Віталія Мерінова.Світлина від Віталія Мерінова.Світлина від Віталія Мерінова.Світлина від Віталія Мерінова.Переглядів: 193
banner