Франківський Карітас приготував для потребуючих понад 850 продуктових наборів

Суспільство

866 продуктових та 500 наборів гігієни закупив Івано-Франківський Карітас для потребуючих.


Загальна вартість допомоги – 850 тисяч гривень, – повідомили на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.’

Допомогу отримають франківські медики, яким діагностували COVID-19, люди з І групою інвалідності, самотні літні люди, вдови, які самостійно виховують дітей, багатодітні сім’ї, сироти, діти позбавлені батьківського піклування та люди з підтвердженим діагнозом “коронавірус”.

Прикарпатський Карітас закупив допомги

“Епідемія COVID-19 стала викликом для людей. Допомагаючи, ми не звертаємо увагу на конфесійність, допомагаємо усім. Також ми хочемо закликати небайдужих людей підтримати тих, хто цього потребує”, – каже Архієпископ та Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.

Прикарпатський Карітас закупив допомги

Допомогу нададуть жителям Брошнів-Осадської, Верхнянської, Заболотівської, Рожнівської, Тлумацької, Войнилівської, Олешанської та Витвицької громад, а також з Рожнятівського району.

“Церква не може бути осторонь, коли є потребуючі. Сьогодні – це люди, які опинилися у складному матеріальному становищі через поширення COVID-19,” – говорить директор Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ отець Володимир Чорній.

Прикарпатський Карітас закупив допомги

Набори закупили за фінансової підтримки Caritas Internationalis в межах проєкту “Реагування на надзвичайну ситуацію в окремих регіонах України, пов’язане зі спалахом COVID-19”.Переглядів: 175
banner