Франківський медуніверситет придбав будинок під новий корпус

Суспільство

 

Івано-Франківський національний медичний університет придбав будинок на вулиці Бандери, 79А в навчальних цілях. Наразі там проводяться ремонтні роботи.


Про це розповів ректор ІФНМУ Михайло Рожко, пише Типовий Франківськ

“Останніми роками такого не було, щоб державний університет не продав, а саме купив навчальний корпус і тим самим приростив державну власність. Адже власником медичного вишу є Міністерство охорони здоров’я, і там цим фактом були вельми подивовані. Хоча наш університет досить самостійний з економічного погляду і не просить у МОЗ ніяких дотацій з Держбюджету. Він сам собі дає раду завдяки розумній фінансовій політиці, раціональній витраті коштів на своє утримання”, – каже Михайло Рожко.

За його словами, на першому поверсі планують розмістити кафетерій, лекційну аудиторію, простору конференц-залу для проведення різноманітних заходів, зарезервовано тут приміщення і для кафедри фармакології.

На другому поверсі буде створено умови для складання нашими випускниками – лікарями-інтернами об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ), наразі ще розробляємо відповідну проєктно-кошторисну документацію.

 Переглядів: 181