Франківський священник розкритикував Хеловін

Суспільство

Хеловін, або Ніч напередодні Дня всіх святих відзначають щороку з 31 жовтня на 1 листопада. Згідно з традиціями, які зародилися у кельтів, саме у цей час злі духи з’являються на землю. Для того, щоб захиститися від них, люди вирішили одягатися у страшні костюми.

Все більше свято набуває популярності і в Україні, зокрема в Івано-Франківську: вітрини крамниць напередодні прикрашають тематичною атрибутикою, а розважальні заклади організовують тематичні вечірки, пише Фіртка.

Однак, представники Церкви запевняють, що Хеловін – це свято, яке прийшло до нас з прадавніх часів, не має жодного відношення до християнської традиції і є небезпечним.

“Хеловін – це не що інше, ніж святкування бісів. Це прикликання злих сил до своєї душі, серця та оселі, адже одягаючи карнавальні костюми, ми таким чином ототожнюємо себе з демонами і ніяке християнство це не схвалює. Це неприхований сатанізм. Хеловін – це кельтська традиція, яка була завезена у США. Європейське християнство цього не знало”, – пояснює настоятель храму Іоана Хрестителя отець Володимир Вінтонів.

Священник радить у цей день пом’янути померлих родичів, піти до церкви та запалити свічку на могилах і аж ніяк не вестися на маркетингові ходи.

“Маркетологи можуть робити все, що хочуть, але є Суд Божий і за це теж буде відповідь. Якщо у крамницях продають маски та інші тематичні костюми, то це не означає, що ми маємо їх купувати. На це не варто піддаватися”, – говорить священник. – У цей день варто йти на могили до рідних, знайомих, запалити свічку, помолитися за їхні душі”.Переглядів: 290
banner