Франківський “Ураган” втретє став володарем Кубка України з футзалу

Суспільство

“Ураган” втретє в історії клубу став володарем Кубка України з футзалу — за підсумками Фіналу чотирьох 3-5 травня у Києві. Завершальна частина сезону в Кубку стартувала з півфіналів 3-4 травня. Фіналу чотирьох дісталися чотири представники Екстраліги: господарі залу з “ХІТа” й “Аврори”, дворазовий переможець турніру “Ураган” та чинний володар трофею “Кардинал-Рівне”.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне

Як пройшов Фінал чотирьох Кубка України?

• Минулорічні чемпіони з “Кардинал-Рівного” в першому матчі вибули від “Аврори” — 2:4. Двома вирішальними голами за киян на останніх хвилинах відзначилися Максим Чеберяк і Олександр Школьний.
  • Інший півфінал — між “ХІТом” та “Ураганом” — через повітряну тривогу розтягнувся на два дні. Матч, який розпочався 3 травня, догравали вже в суботу.
  • За результатами догравання “Ураган” здобув переконливу перемогу 4:1. Голами відзначалися Петро Шотурма, Назар Швед, Станіслав Моспан та Ігор Корсун.
  • Визначити переможця у фіналі “Аврора” — “Ураган” не вдалося за 40 хвилин основного часу, який завершився унічию 2:2.
  • Кияни першими повели в рахунку — ударом з дальної відстані на 17-й хвилині відзначився Ростислав Семенченко. До перерви рахунок не змінювався — 1:0 на користь “Аврори”.
  • “Ураган” відігрався після п’яти хвилин другого тайму, коли вдруге у Фіналі чотирьох після майстерного обіграшу забив Корсун. Незабаром іванофранківці вже були попереду — вихід віч-на-віч реалізував Микола Грицина.
  • Семенченко оформив дубль зі стандарту за п’ять хвилин до фінальної сирени. 2:2 — на команди очікував екстратайми.
  • Вдруге в матчі “Ураган” повів у екстратаймі — Шотурма реалізував пенальті. До завершення додаткової 10-хвилинки остаточний рахунок встановив голкіпер іванофранківців Юрій Савенко — 4:2.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.