Герой України Володимир Жемчугов розповів про освітній проєкт «Як починалася війна»

Суспільство
Вчора в обласній державній (військовій) адміністрації відбулася пресконференція Героя України Володимира Жемчугова, який розповів про освітній проєкт «Як починалася війна». У заході взяли участь координаторка проєкту від ДП «Центр захисту інформаційного простору України» Олена Жемчугова, фахівці департаменту освіти і науки, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.


Зазначалося, що впроваджуватися освітній проєкт «Як починалася війна» буде за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та ДП «Центр захисту інформаційного простору України». До 25 листопада у закладах вищої та фахової передвищої освіти м. Івано-Франківська відбудуться зустрічі Героя України Володимира Жемчугова зі студентами з метою донесення об’єктивної та правдивої інформації про події, які відбувалися у 2014-2015 роках на Донбасі.


Герой України Володимир Жемчугов наголошував, що потрібно радіти кожному дню та кожній події, перемозі та успіху. Важливо вміти завжди відстоювати свої думки, свої погляди та позицію. Щоби допомогти Україні, українській Перемозі потрібно не розмовляти російською мовою, глибоко вивчати історію України і всі її витоки, брати участь у волонтерських заходах, допомагати ЗСУ, вести активний блог в соціальних мережах, підтримувати український контент.


На пресконференції був представлений презентаційний ролик документального фільму «Як починалася війна».
Володимир Жемчугов розповів журналістам про свій життєвий шлях, свою партизанську діяльність у 2014-2015 роках на Луганщині, участь у заходах національно-патріотичного спрямування. Додамо, що для прикарпатських студентів організатори проєкту підготували подарунок – книги на національно-патріотичну тематику.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 263
banner