Гірські рятувальники допомогли двом туристам в горах

Надзвичайні ситуації, Суспільство

Вчора, в другій половині дня рятувальники двічі залучались для надавання допомоги людям, які травмувались під час мандрівки в гірській місцевості. На горі Хом’як, чоловік травмував руку, а на горі Говерла – турист отримав травму голови.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.


Так, під час мандрівки на гору Хом’як, травмувався житель Харківщини 1992 року народження. Постраждалий перебував між горою Синяк та полониною Горгани, поблизу села Поляниця. Зв’язок з туристом підтримувався, тож Ворохтянські рятувальники невдовзі прибули до постраждалого, надали домедичну допомогу та в подальшому здійснили його супровід до села Поляниця, де передали медичним працівникам.


 Цього ж дня, до рятувальників поступило повідомлення від жителя Тернопільської області про те, що під час спуску з гори Говерла по синьому маршруту він травмував голову та потребує допомоги рятувальників.


Постраждалий, 2007 року народження перебував в гірській місцевості з групою туристів, що складалась з 25 людей.


Рятувальники прибувши до місця знаходження хлопця, надали йому домедичну допомогу і супроводили до НСБ «Заросляк», де передали медичним працівникам.
 Рятувальники вкотре нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до туристичних походів, та вирушаючи у високогір’я обов’язково підбирати відповідний одяг та взуття, адже в основному травмуються туристи, які для мандрівок вибирають взуття на слизькій підошві!


Переглядів: 304
banner