Гламурний дизайн манікюру, який користується популярністю цієї зими

Територія успіху

Взимку манікюр теж має бути неперевершеним.

Зовсім не важливо те, що ви наносите на нігті: звичайний або гель-лак, оскільки повторити модний манікюр можна за допомогою будь-якого матеріалу. Ви можете зробити це самостійно або ж показати фото своєму нейл-майстру. І будьте готові до того, що ваш манікюр стане предметом пильної уваги з боку оточуючих. Беремо до уваги варіанти, що представлені нижче, адже вони будуть актуальними ще не один місяць.

Нестандартний френч

Класика класикою, але деколи просто необхідно внести різноманітність. Повірте, такий французький манікюр виглядає більш виграшно!

Вічне свято

У кожного нігтя індивідуальний дизайн! А чому б і ні? Дуже сміливо і святково. Наносити можна як на натуральні, так і на гелеві нігті.

Просто і оригінально

Може здатися, що в такому дизайні немає нічого незвичайного. Але це лише на перший погляд. Важливо не перестаратися з блискітками і нанести їх лише на два нігтя.

Поєднання темного і світлого

Якщо ви не можете визначитись з колірною гамою, сміливо міксуйте! Більше не потрібно вибирати між яскравим і ніжним спокійним манікюром. А темні краплі на руках нададуть оригінальності.

Втілення стилю

Брендовані нігті вже кілька років перебувають у топі. Але якщо слайдери наносяться на нарощені нігті, то краще використовувати напівпрозору базу, щоб натуральний ніготь не був помітним.

Кольорові краплі

Щоб урізноманітнити свій манікюр, зовсім не обов’язково малювати на нігтях цілі картини або наклеювати величезну кількість стразів і наклейок. Досить на завершальному етапі капнути на покриття кілька контрастних крапель і манікюр заграє по новому.

Білий манікюр

Він не здає своїх позицій вже кілька місяців. Взагалі білий манікюр дуже гарний, але напередодні новорічних свят його можна урізноманітнити, додавши стразів і блискіток. Щоб остаточно вразити усіх знайомих, можна попросити майстра зробити легкий градієнт.

ДжерелоПереглядів: 359
banner