Глава держави обговорив з делегацією групи Європарламенту прискорення надання допомоги Україні

Політика

Президент України провів зустріч із делегацією політичної групи Європейського парламенту Renew Europe на чолі з президенткою групи Валері Айє.

Про це йдеться на сайті Президента України.

Володимир Зеленський подякував Європейському парламенту за вагому підтримку України та українського народу.

«Дякую за ваш візит і значну підтримку з боку членів Європейського парламенту протягом усіх років війни росії проти України, а також за вагомі резолюції на підтримку України та українців. Ваш візит є дуже важливим сигналом для нашого народу та всього світу про те, що Україна – частина Європи, а Європа усвідомлює, що Україна є захисним щитом для наших спільних цінностей», – зазначив Президент.

Під час зустрічі сторони детально зупинилися на питанні прискорення надання Україні військової допомоги з боку європейських столиць.

Співрозмовники приділили особливу увагу європейській інтеграції України. Володимир Зеленський наголосив на необхідності початку переговорного процесу під час бельгійського головування в Раді ЄС у червні поточного року.

«Україна виконала всі чотири рекомендації Європейської комісії, визначені у щорічному пакеті розширення. Проголосовані всі важливі закони, що є непростим питанням під час повномасштабної війни. Але Україна рішучо налаштована підтримувати високий темп інтеграції у Європейський Союз, адже це є зовнішньополітичним пріоритетом нашої держави, а також невід’ємною складовою безпеки України й усього європейського простору», – зазначив Володимир Зеленський.

Сторони також обмінялися думками щодо впливу й можливих шляхів протидії російській пропаганді у Європі, а також усім видам сучасних гібридних атак, які активно використовує російська федерація проти демократичного світу.

ДжерелоПереглядів: 289
banner