Голова Івано-Франківської ОДА поділився цьогорічними здобутками та планами на 2020

Суспільство

Напередодні Нового року голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Денис Шмигаль підбив підсумки своєї роботи у році, що минає.

Так, очільник Прикарпаття задоволений, що вдалося вчасно прийнятий бюджет Прикарпаття на 2020 рік, ефективно заінвестовані всі надані державним бюджетом ресурси на державні і місцеві дороги та мости та сформувати ефективну команду керівників області та районів, пише Фіртка.

«Зшиваємо» Україну через активну співпрацю Прикарпаття і Донбасу (підписана угода про освітнє, культурне, спортивне, наукове та економічне співробітництво).  Отримане світове визнання Косівської кераміки у якості нематеріальної спадщини людства! Складений повноцінний, перспективний план утворення об‘єднаних територіальних громад Івано-Франківщини. Запроваджено тотальний електронний облік деревини, від чіпування до аукціонів – реформуємо галузь! Виплачена вся зарплата вчителям та медикам”, – наголошує очільник Прикапаття.

Також, Денис Шмигаль розповів про пріоритетні напрямки в роботі наступного року.

Мова йде про швидке залучення інвесторів на Прикарпаття, вирішення проблеми Домбровського кар‘єру та хвостосховищ у Калуському промислово-гірничому районі, завершення програму «теплих туалетів» у сільських школах.

“Перспективи 2020 року: Рік мостів і доріг на Прикарпатті!  Аеропорт – довгоочікуваний початок проекту реконструкції!  Нова стратегія Прикарпаття – людина в центрі уваги і ще багато-багато гарних планів!”, – зазначає Денис Шмигаль.Переглядів: 245
banner