Голова Калуша Андрій Найда прийняв участь в онлайн брифінгу з народними депутатами України

Суспільство

Андрій Найда став учасником онлайн брифінгу та діалогового заходу спільно з народними депутатами України та міськими, селищними і сільськими головами. Організатори заходу – Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


Обговорили питання, що на сьогодні турбує всіх – ідея Мінфіну вилучити 4 % ПДФО і «військовий» ПДФО з місцевих бюджетів.


Представники влади вважаєють таку ініціативу вкрай недоречною та такою, що призведе до значних проблем та ризиків у громадах. Адже саме громади є тією рушійною силою, що першочергово реагують на нагальні потреби наших військовослужбовців.


Саме завдяки військовому ПДФО кожна з громад допомагає військовослужбовцям та їх родинам, сім’ям загиблих Героїв та безвісти зниклих. Саме громади вимушені дбати і про ВПО, які потребують значної підтримки та уваги.


А у випадку спрямування цих коштів поза місцевими бюджетами та значна допомога, яка реалізовується зараз – буде суттєво меншою, на жаль.

Варто зазначити, що за даними дослідження, яке проводила компанія «Active Group», лише 16.9% громадян згідні забирати «військове» ПДФО у місцевого самоврядування.


Тож внаслідок сьогоднішнього обговорення та загалом ситуації, яка складається, вирішили направити звернення погоджене всіма головами громад Прикарпаття до президента і Верховної Ради України.


Вони сподіваються, що цим зверненням акцентують увагу найвищих органів держави на важливості збереження «військового» ПДФО в громадах.


Переглядів: 377
banner