Голова Калуської райдержадміністрації провела першу нараду (ФОТО)

Суспільство

2 грудня голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець провела нараду із начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації та керівниками структурних підрозділів. У нараді взяли участь заступник голови РДА Любомир Білоус і керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин.

Під час наради новопризначений голова райдержадміністрації познайомилася з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб  району, ознайомилася з напрямками роботи  підрозділів, проблемними питаннями.

Учасники наради обговорили актуальні питання життєдіяльності  району, зокрема, що стосуються соціально-економічного розвитку,   пріоритетні завдання, що стоять нині перед районною владою. Особливу увагу звернула Жанна Табанець на роботу зі зверненнями громадян, розв’язання проблем заявників, завершення реформи децентралізації, освітньої та медичної реформ, підвищення якості адмінпослуг. Заступник голови РДА Любомир Білоус наголосив, що всі заклади бюджетної сфери працюють у штатному режимі, забезпечено функціонування дорожньої галузі тощо.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Жанна Табанець наголосила на необхідності  злагодженої співпраці задля досягнення максимальних результатів і закликала колег до конструктивної  роботи.

 

 

 Переглядів: 172
banner