Головні правила зберігання парфумерії, щоб вона не втратила стійкість і не окислилася

Поради, Територія успіху

Як правильно зберігати духи.

Темне місце

Яким би красивим не був флакон вашого улюбленого аромату — йому не місце на туалетному столику. Сонячне світло може руйнувати хімічні сполуки в складі духів, каталізувати їх випаровування і окислення. Парфуми слід тримати в закритій шафі, куди не потрапляє світло. Ще краще зберігати флакони в їх оригінальних коробках: це стосується тих ароматів, які ви не використовуєте кожен день.

Не забувайте закривати флакон

Кожен флакон духів забезпечений кришкою не просто так. Коли в ранковому поспіху ми залишаємо духи відкритими, ми полегшуємо протікання окислювальних реакцій, що негативно позначається на стійкості аромату і прискорює його випаровування. Крім того, не варто струшувати флакон без потреби. Чим складніший аромат, тим тонші хімічні зв’язки між його молекулами — вони легко руйнуються, а це може зіпсувати запах продукту.

У подорож беріть парфум в найменшому флаконі

Не варто брати з собою у відпустку великий флакон духів. Через перепади тиску і постійний струс хімічна структура аромату руйнується і прискорюються процеси окислення і випаровування. Тому обзаведіться міні-версією улюбленого аромату, який буде виручати вас у всіх життєвих ситуаціях: і на роботі, і на вечірці, і в подорожах.

Мінімальна вологість

Вологість повітря має не менше значення, ніж рівень освітленості, коли йдеться про збереження вашого парфуму. Флакон не буває на 100% герметичним, а це означає, що його вміст все-таки вступає в контакт з навколишнім повітрям. Якщо воно занадто вологе, парфум може окислюватися, втратити стійкість і навіть придбати неприємний запах.

ДжерелоПереглядів: 271
banner