Головні тренди 2021 року в б’юті-індустрії, про які ви повинні знати

Територія успіху

За ними будуть полювати всі модниці.

“Скінімалізм”

Поняття “скінімалізм” походить від поєднання слів шкіра (skin — англ.) і мінімалізм. Відповідно, в макіяжі це означає підкреслення природної краси шкіри легким мейкапом. У тренді якісний догляд за шкірою, і невагомий, сяючий макіяж.

Персикові відтінки волосся

Це відмінний варіант для тих, хто давно наважувався змінити колір волосся на більш незвичайний і яскравий. Колористи рекомендують звернути увагу на маски для волосся різних відтінків. Сміливо вибирайте яскраві кольори: наприклад, персиковий і рожевий.

Крабики для волосся

Так-так, дівчатка, стиль 90-х в нинішньому році буде набирати ще більшу популярність. Тому запасаємося крабиками та іншими шпильками, які так любили в дитинстві, і впроваджуємо їх в повсякденні укладання.

Кольоровий френч

Можна вибрати один яскравий колір (на зиму ідеально підійде синій) або прикрасити кожен ніготь індивідуальним відтінком. Що стосується форми, придивіться до мигдалеподібних і квадратних варіантів середньої довжини.

Кислотні лайнери

У макіяжі як і раніше продовжуємо робити акцент на очі. Тому яскраві неонові олівці, підводки і фломастери для очей залишаються з нами ще мінімум на один сезон. А для вечірок можна спробувати графічні стрілки в стилі 80-х з лініями уздовж складки верхньої повіки.Переглядів: 188
banner