Голови прикарпатських громад за власні кошти купили дрон з нічним баченням

Суспільство

Голови 62 прикарпатських громад, підтримавши волонтерську ініціативу Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України, зібрали 300 тисяч гривень і купили для  бійців  дрон з нічним баченням та дизельне пальне.


Повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Децентралізаційний марафон


Прикарпаття стало надійним тилом для військових. Свідченням цього є ініціатива Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України щодо купівлі дрона, який бачить вночі.


Голови прикарпатських громад з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування передали сертифікат захисникам, яким засвідчили передачу дрона для військових. Лідери 62 територіальних громад Прикарпаття зібрали 300 тисяч грн. з власних коштів на купівлю дрона і дизпалива.


Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук наголосив: “Хочемо подякувати кожному і кожній, хто зі зброєю в руках захищає у тому числі й місцеве самоврядування, щомиті наближаючи українську перемогу. Натомість територіальні громади є надійним тилом, а кожен керівник громади – це волонтер.”


Переглядів: 547