GPS-трекер для автомобілів від Поліції охорони Прикарпаття

Суспільство
GPS-трекер для автомобілів — це прилад для супутникового моніторингу географічних координат за допомогою GPS-навігації. Маячок визначає місце розташування вашої машини через задані проміжки часу і передає інформацію про його зміну на ваш смартфон. Таким чином, перебуваючи в будь-якому місці, ви можете відстежувати пересування свого автомобіля. Дану послугу пропонують в Управлінні поліції охорони Івано-Франківської області і вона є однією із складових діючого проєкту, щоб зробити середовище безпечним.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Управління поліції охорони в Івано-Франківській області


“GPS-трекери обладнані внутрішньою пам’яттю, що дозволяє здійснювати стеження за об’єктом навіть поза зоною покриття мобільного зв’язку. Потім сигнал із супутника відправляється на сервер і дані про об’єкт відображаються на комп’ютері або мобільному пристрої в режимі реального часу. Окрім таких показників, як місцезнаходження, маршрут і швидкість об’єкта, можна відстежувати низку інших показників. Точність, з якого цей сигнал визначає місце розташування автомобіля – 5-20 метрів.


Замовити дану послугу можна зателефонувавши до Контактно-інформаційного центру поліції охорони 9899″, — йдеться в дописі.

Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 316
banner