Грантова підтримка аграріїв Івано-Франківщини

Суспільство

В межах грантової підтримки загальна сума грантів становить 4 млн. 609 тис. гривень.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.


Як повідомляють у Департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА в межах другого грантового циклу проєкту “Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах”, що реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за фінансової підтримки Європейського Союзу у Івано-Франківській області окремі мікро- та малі сільгоспвиробники брали участь у трьох програмах грантової підтримки:
– Аквакультура;
– Гуцульська овеча бриндзя;
– Гуцульська коров’яча бриндза.

За результатами розгляду поданих заявок та бізнес-планів, рішенням комітету п’ятнадцять із них було погоджено.


В межах грантової підтримки загальна сума грантів становить 4 млн. 609 тис. гривень.
Серед 15 погоджених заявок 60 % було отримано від фізичних та 40 % – від юридичних осіб.

Найбільша кількість отримувачів допомоги у Верховинському районі – 10 осіб, у Калуському – 3, у Коломийському та Надвірнянському районах – по одному.


За напрямком “Гуцульська коров’яча бриндза” десять сільгоспвиробників отримають кошти на загальну суму 2 млн. 893 тис. грн., за напрямком “Аквакультура” п’ять виробників аквакультури – на загальну суму 1 млн. 716 тис. гривень.


Найпопулярніші інвестиції включають придбання різного роду сільськогосподарського обладнання (трактори, мотоблоки, косарки, обладнання для виробництва сиру, обладнання для аквакультури тощо), а також встановлення сонячних електростанцій.
Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 202
banner