Громада села Микуличин хоче утворити окрему ОТГ

Суспільство

Під час громадських слухань щодо можливості об’єднання села Микуличин з Яремчанською ОТГ 29 грудня жителі цього села проголосували за рішення утворити окрему ОТГ.

На зборах були присутні депутат Івано-Франківської обласної ради Андрій Мироняк, міський голова Яремча Василь Онутчак, 5 депутатів Яремчанської міської ради від Микуличина, депутати Микуличинської сільради, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Громада села Микуличин хоче утворити окрему ОТГ

Микуличин – прикарпатське село, підпорядковане Яремчанській міськраді. Тут добре розвинені виробнича і соціальна інфраструктури. Село має 40 км комунальних доріг, вагома частина яких відремонтована за кошти місцевого бюджету. Такі цифри зазначено у зверненні сходу села до обласної адміністрації, Кабінету Міністрів та народних депутатів. Окрім того, обґрунтовуючи своє прагнення створити окреме ОТГ, там вказано, що про фінансову спроможність утворити окреме ОТГ свідчить і бюджет села – власні кошти загального фонду бюджету у 2019 році склав 10321 тис. грн. До порівняння, у Більшівській ОТГ цей показник становить 9802 тис. грн.

Присутні на сході жителі села вважають, що примусове об’єднання з територіальною громадою м. Яремче суперечить принципу добровільності таких об’єднань. Тому у своєму зверненні зазначили: “Визнати за територіальною громадою села Микуличин Яремчанської міської ради Івано-Франківської області право залишитися окремою самостійною спроможною територіальною громадою”.

До слова, громадські слухання щодо приєднання села Микуличин до Яремчанської ОТГ проводять вдруге. Вперше це було у 2015 році.Переглядів: 177
banner