Гвардійці Франківщини та комунальне підприємство «Франківськ Арена» уклали меморандум про співпрацю

Суспільство

Т.в.о командира військової частини Національної гвардії України, що дислокується на Франківщині підполковник Вадим Ліневський та в.о. директора КП «Франківськ Арена» Денис Рудницький підписали меморандум про співробітництво.


Пише Голос-Інфо з посиланням на 50 Полк імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України


Тепер гвардійці отримають доступ до всіх спортивних споруд міста та зможуть ще активніше покращувати свою фізичну форму та готуватися до змагань. Зі свого боку гвардійці забезпечуватимуть охорону громадського порядку при організації та проведенні масових та культурних заходів: спортивних змагань, концертів, зустрічей, зборів; розробки стратегії забезпечення громадського порядку та громадської безпеки, правил (інструкції) дотримання громадського порядку та громадської безпеки.


«За допомогою даного договору ми зможемо реалізовувати спільні проєкти та зміцнювати здоровий дух наших бійців. Підписання Меморандуму є ще одним важливим кроком на шляху до перемоги, адже безмежна підтримка, як ніколи важлива», – наголосив т.в.о командира частини підполковник Вадим Ліневський


Підписання Меморандуму також надасть додаткового імпульсу для спільної праці та взаємодії при організації спільних спортивних свят, навчань, заходів національно-патріотичного спрямування, зборів, змагань, курсів, навчань, круглих столів, презентацій тощо.


Переглядів: 401
banner