Хто краде електроенергію прямо у вас вдома: ці прилади “накручують” лічильник

Технології

Експерти назвали прилади, які крадуть наше електрику.

Просте побутове питання — який рахунок за електрику ви оплачуєте щомісяця, — може викликати сльози на ваших очах. Чому дивуватися? XXI століття — це століття суцільної електричної техніки, починаючи від побутових приладів до телефону і телевізора. А скільки нової техніки сьогодні з’явилося! Мікрохвильовка, планшет, смарт-годинник і так далі тощо.

Якщо підсумувати все — тут і мама рідна заплаче, яка по інвалідності отримує якісь пільги. А куди вже її дітям, які платять по повній програмі.

Найбільш ненажерливі електроприлади, які споживають неймовірно велику кількість електроенергії, назвали експерти:

Телевізор

Коли ви вимикаєте телевізор за допомогою пульта, він продовжує працювати в сплячому режимі і потихеньку продовжує тягнути електроенергію. Зрештою виходить приблизно 25 Вт / добу або 700 Вт в місяць!

Приставка цифрового або супутникового телебачення

Приставки, приєднані до телевізорів, разом з ними не відключаються повністю від мережі, і споживають приблизно 150-200 Вт/добу. В місяць набігає до 6 кВт.

Комп’ютер

Приблизно така ж історія відбувається зі стаціонарним комп’ютером. Він начебто вимкнений, але з розетки ми його не витягуємо, і за добу він витягує 100 Вт. А за місяць виходить близько 3 кВт.

Холодильник

За великим рахунком холодильник навіть важливіший телевізора в побуті — він зберігає від псування наші продукти. У добу він використовує цілих 750 Вт. В місяць виходить приблизно 22-23 кВт. Але щоб холодильник витратив електроенергії менше — ставте його подалі від кухонної плити. Та й від самої кухні, де дуже тепло.

Електрочайник

Якщо ви плануєте приготувати тільки одну чашку чаю з — не кип’ятіть повний чайник води. Так ви заощадите електроенергію, і чай буде більш корисний, оскільки кип’ячена кілька разів вода несе мало користі.

Пральна машина

Коли ви приступаєте до прання, при завантаженні машини намагайтеся дотримуватися рекомендацій виробника “пралки”: пам’ятайте, що недовантажена машина, як і перевантажена, використовує більше електроенергії.

Також пральна машина в сплячому режимі здатна вкрасти близько 20-30 Вт/добу.

Зарядні пристрої

Здавалося б — зарядні пристрої тягнуть зовсім мало електрики, приблизно 1-1,5 Вт/добу. Але якщо порахують загальну суму електроенергії (ми ж користуємося зарядними пристроями щодня), то за місяць набігає досить пристойна кількість електроенергії.

ДжерелоПереглядів: 197
banner