InVideo — онлайн-редактор для створення відеороликів

Технології

InVideo – онлайн-редактор відео.

Щодня мільйони користувачів Глобальної мережі переглядають різні відеоролики розважального та рекламного характеру. Тож не дивно, що на сьогоднішній день фахівці з відеомонтажу та спеціалізований софт для редагування відео є надзвичайно затребуваними. Однак мало хто знає, що для того щоб зробити відео з фото, необов’язково мати спеціальне обладнання і особливі навички. Досить використовувати всього лише один відеоредактор під назвою InVideo. Він уже давно зарекомендував себе у підприємців, які прагнуть домогтися максимально високих результатів для свого бізнесу.

Опис програми та ключові особливості

InVideo – онлайн-редактор відео, за допомогою якого можна створювати ефектні ролики з фотографій по типу слайд-шоу. Надалі створене відео можна використовувати для вирішення різних маркетингових і бізнесових питань.

Домогтися унікального результату від рекламної компанії можна, використовуючи такі функції відеоредактора:

  • Додавання різних шаблонів і переходів, а також ефектів і стікерів.
  • Налаштування формату відео в залежності від того, для якої соціальної мережі або відеохостингу призначається ролик.
  • Створення написів і пояснень до відео з можливістю редагування шрифту і розміру тексту.

Ролики можна озвучувати за допомогою власних аудіофайлів і треків, які завантажуються з бібліотеки програми. Головною особливістю відеоредактора є доступність основного функціоналу в усіх версіях програми.

Переваги InVideo

До переваг відеоредактора InVideo можна віднести:

  • широкий вибір шаблонів;
  • безліч підтримуваних форматів;
  • зручний призначений для користувача інтерфейс;
  • велику музичну бібліотека;
  • можливість створення анімації і плавних переходів між слайдами, а також заголовків і барвистих спецефектів.

Сервіс доступний як з комп’ютера, так і з будь-якого мобільного пристрою. За рахунок простого і зрозумілого інтерфейсу користувач зможе буквально за кілька хвилин створити з нарізок медіафайлів короткий ролик, який залишить масу вражень.

Висновок

Раніше програма InVideo використовувалася в основному для особистих цілей, оскільки з її допомогою ті, хто не має особливих навичок у відеомонтажі, могли створювати красиві сімейні відеоальбоми, ролики з пам’ятних подій. Зараз сервіс користується великою популярністю у сучасних компаній, оскільки привернення уваги потенційних клієнтів і партнерів через привабливу відеопрезентацію продукту або послуги стало актуальним для будь-якого бізнесу, незалежно від його основної діяльності.

ДжерелоПереглядів: 248
banner