Івано-Франківщина долучається до реалізації екологічного проєкту “Озеленення планети”

Події, Суспільство

Сьогодні на базі філії «Осмолодське лісове господарство» Карпатського лісового офісу ДП «Ліси України» на реалізацію екологічної ініціативи “Масштабне заліснення України” відбулася висадка дерев у рамках глобального екологічного проєкту “Greening of the Planet” (“Озеленення планети”).


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОДА.


Заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин взяв участь в акції з посадки дерев.


“Символічно, що у День Землі нам вдалося висадити понад дві тисячі дерев, – зазначив Віталій Ільчишин. – Екологічну ініціативу “Масштабне заліснення України” започатковано у 2021 році відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського”.

Проєкт “Озеленення планети” є символом обʼєднання зусиль всіх країн для збереження та відновлення природи на планеті, участь у якому поряд з Україною взяли ще 40 країн світу.


Партнерами проєкту є низка урядових та інших установ та організацій, серед яких і Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство лісових ресурсів України.


У 2023 році філіями Карпатського лісового офісу ДП «Ліси України» в Івано-Франківській області в рамках реалізації ініціативи Президента України планується висадити два мільйони сіянців деревних порід, з яких на весняну лісокультурну кампанію припадає 1,4 млн сіянців.


Станом на 20 квітня поточного року вже проведено відновлення лісів на площі 90 га, з яких посаджені лісові культури на площі 44,4 га, висаджено 200 тис.шт. сіянців.


Загалом філіями Карпатського лісового офісу Івано-Франківської області у 2023 році планується провести відтворення лісів на площі 1015,1 га, у тому числі шляхом створення лісових культур на площі 321,5 га.


Переглядів: 456
banner