Івано-Франківщина: трьох іноземців-правопорушників зобов’язано виїхати, натомість двом іноземцям заборонено в’їжджати в Україну

Суспільство

Цими днями працівники міграційної служби Івано-Франківської області на підставі матеріалів інформаційного характеру розпочали реалізацію низки заходів, спрямованих на подальше виявлення і припинення порушень у сфері міграційного законодавства, яке регламентує правила перебування іноземців в Україні, а також протидію незаконній (нелегальній) міграції.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Міграційну службу Івано-Франківської області


У ході проведення профілактичних заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 4 іноземців, які знехтували встановленим порядком реєстрації, порушили термін перебування в Україні або проживали в нашій країні за документами, строк дії яких закінчився.


За наслідками проведеної роботи, щодо трьох осіб – громадян Алжиру, Польщі та США – ухвалено рішення про примусове повернення до країн походження чи в треті країни. Правопорушники сплатили штрафні санкції до бюджету( назагал майже 13 тисяч гривень ) і зобов’язані до визначеного часу покинути територію України.


Тим часом щодо двох іноземців, громадян Молдови і Грузії, які мали намір не вперше в’їхати на територію України, ухвалено рішення про заборону в’їзду з тієї причини, що ці іноземці мають, але не виконують майнових зобов’язань перед державою Україна.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


 Переглядів: 332
banner