Івано-Франківська громада презентувала свій досвід у галузі освіти на Міжнародному семінарі-тренінгу

Суспільство

27-29 березня 2023 року Івано-Франківська ТГ презентувала досвід у галузі освіти на Міжнародному семінарі-тренінгу «Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади в сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг», організованого в межах проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Центр освітніх інновацій


Заступниця міського голови — директорка Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторія Дротянко розповіла про трансформацію освітніх послуг в умовах кризового реагування: електронну реєстрацію у 1 класи, дитячі садочки, електронні журнали, щоденники та інші успішні проєкти закладів освіти.


Освітні інновації, організацію та проведення STEM-школи лідера в умовах сучасності презентувала директорка Центру освітніх інновацій Марія Починок. Завдяки співпраці в межах проєкту UNDP Ukraine / ПРООН заклад отримав сучасну інтерактивну дошку, яка успішно використовується педагогами та здобувачами освіти у навчальному процесі.


“Велика вдячність за цікавий та корисний досвід усім учасникам міжнародного заходу, організаторам та учасникам Програми розвитку ООН, регіональній координаторці ПРООН в Івано-Франківській області Лесі Попелюх! Дякуємо всій команді Івано-Франківської області за плідну співпрацю, презентацію ґрунтовних проєктів у галузі освіти, медицини, економіки, цифрових технологій”, — йдеться у дописі.


Переглядів: 364
banner