Івано-Франківська область на форпості цифрової трансформації

Суспільство

У місті Львів відбувся міжрегіональний тренінг “Цифрова екосистема DREAM – головний інструмент управління відбудовою України”, в якому активну участь взяли представники Івано-Франківської області


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Метою заходу було представлення основних принципів та цілей платформи DREAM.


Тому делегати отримали можливість детально вивчити функціонал платформи та рекомендації щодо її впровадження і ефективного використання у територіальних громадах.


Головний спеціаліст відділу інвестиційної діяльності та соціально-економічного забезпечення департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації – Христина Худик відмітила, що обмін досвідом та обговорення питань щодо відновлення та розвитку через екосистему DREAM має великий потенціал для України.


Громади, створюючи проекти та презентуючи їх донорам через цю систему, отримують додаткову можливість для фінансування та управління процесом будівництва. Тому це стане поступовим кроком у сприянні сталому розвитку громад області.


За підсумками тренінгу начальник відділу розвитку електронних та адміністративних послуг управління цифрового розвитку цифрових трансформацій і цифровізації Оксана Данилюк висловила подяку спікерам, організаторам заходу – департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації, Проєктному офісу DREAM і партнеру – Програмі розвитку ООН в Україні та уряду Великої Британії за проведений захід та надані практичні рекомендації щодо наповнення платформи пріоритетними проєктами.


“Такі заходи сприяють обміну досвідом та формуванню спільного бачення у реалізації проєктів, впровадженні інноваційних підходів не тільки з відбудови, а й розвитку регіонів, роблячи наші області ще більш інвестиційно орієнтованими”,– резюмувала посадовиця.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 266
banner