Івано-Франківська ОВА долучилася до ініціатив Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека»

Суспільство
Сьогодні, 28 березня, заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко взяла участь у тематичній онлайн-нараді «Національний план дій на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року: локалізація на галузевому, регіональному та місцевому рівнях».


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


Захід організовано задля моніторингу стану локалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в умовах війни.


У ході наради учасники обговорили ситуацію щодо виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», алгоритм дій з її виконання, нові виклики та завдання , які виникли з початку повномасштабного збройного вторгнення росії в Україну, основні проблемні питання щодо реалізації та схвалення оновленого Національного плану на обласних рівнях.


Важливо, що розпорядженням обласної військової адміністрації від 16.03.2023 № 93 внесено зміни до Плану заходів щодо виконання в області Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.


За результатами наради напрацьовано рекомендації щодо реалізації Національного плану дій.


Переглядів: 459
banner