Івано-Франківська ОВА та Ощадбанк підписали меморандум про співпрацю

Суспільство

Цим документом ми задекларували наші наміри про допомогу бізнесу Прикарпаття, як місцевому, так і релокованому, щоб пройти важкі часи під час повномасштабної війни.


Пише про це Голос-Інфо з посиланням на  Голову Івано-Франківської ОВА


Спільними зусиллями будемо розробляти нові фінансові продукти, за рахунок яких підприємці області зможуть реалізовувати інноваційні проєкти, запускати виробництво нової продукції, оновлювати матеріально-технічну базу свого бізнесу та створювати нові робочі місця.


Ощадбанк відрекомендував себе як надійний партнер. Доказом реальної підтримки бізнесу є кредитна програма «5-7-9». За минулий рік за цією програмою у нашій області банк видав 153 кредити на понад 340 млн грн. Цьогоріч вже 45 підприємств отримали доступні кредити на майже 60 млн грн. Понад 10 млн підтримки отримали релоковані підприємства.


Підписаний меморандум надасть нашим підприємцям доступ до низки грантових програм. Вони дадуть можливість отримати кошти для підтримки та розвитку бізнесу, а також можливість реалізувати бізнес ідеї та наважитися на запровадження власної справи.


Переглядів: 407
banner