“Івано-Франківськгаз” подарував лікарням обладнання (ВІДЕО)

Суспільство

Майже один мільйон гривень допомоги “Івано-Франківськгаз” передав трьом лікарням Івано-Франківська від початку карантину.


Про це повідомив фінансовий директор АТ “Івано-Франківськгаз” Дмитро Горбатюк. За його словами, перелік необхідного устаткування для лікування хворих з COVID-19 компанія отримала від керівництва лікарень.

Найдорожче обладнання – це апарат для анестезії, який передали обласній інфекційній лікарні цього тижня. Його вартість – 300 тис. грн. Два тижні тому засоби індивідуального захисту та три сучасних монітори для спостереження та контролю за станом хворого пацієнта отримала обласна клінічна лікарня.

Фінансовий директор АТ “Івано-Франківськгаз” Дмитро Горбатюк каже: “Закуплено апарат, який називається “наркозно-дихальний”. Закупили центрифуги для лабораторії, які дозволяють досліджувати проби і матеріал, та медикаменти, які зараз потребують лікарні у зв’язку з епідемією COVID-19. Також ми закупили засоби захисту – це близько 80 одноразових костюмів, якщо я не помиляюся, багаторазові комбінезони, щитки для наших лікарів”.

Генеральний директор обласної клінічної лікарні Остап Грищук інформацію про те, що отримали обладнання Суспільному підтвердив, але від коментарів відмовився.

Більше у сюжеті UA: Карпати:Переглядів: 194
banner