Івано-Франківські комунальники продовжують працювати над благоустроїм міста та звітують про виконану роботу

Суспільство

Івано-Франківські комунальники продовжують працювати над благоустроїм міста та звітують про виконану роботу


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа.


Щоденний звіт працівників комунальних служб


Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації”


Прибирали території об’єктів обслуговування. Розвозили ящики та заповнювали піскосумішшю (міське озеро, вул. Шевченка, парк ім. Шевченка)
Викопуваои відцвілі бегонії на центральних клумбах та підпірній стінці середнього озера. Завантажували та вивозили опале листя від атракціонів на зелені зони. Обрізали та підв’язували лубурнум. Висаджували тюльпани на підпірній стінці середнього озера. Висаджували ожики лісової на березі верхнього озера. Ремонтували смітники з вул. Шевченка. Завантажували побутове сміття на трактор та вивезили з міського озера. Прибирали повітродувкою опале листя з молодого газону. Прибирали водне плесо і береги міського озера та озер в парку. Чистили шлюзи і канали подачі та спуску води.


КП Благоустрій


Прибирали зупинки: вул. Дністровська «Ринок», вул. Пулюя «ІФТУНГ, вул. Івасюка, вул. Хоткевича «Китайська Стіна». Прибирали сквери: Північний бульвар, 8-8а, вул. Сніжна, 22. Дитячий майданчик на вул. Хоткевича, 44. Також прибирали дамби на Івасюка, Угорницькій та в Микитинцях. Території на вул. Паркова, 8, вул. Хоткевича, 67/2, вул. Хоткевича «Небесна Сотня», вул. Івасюка, 58. Також розвозили ящики для соляно-піщаної суміші на прилеглі території.


КП “Муніципальна дорожня компанія”


Влаштовували асфальтобетонне покриття на вул. Єфремова. Виконували поточний ремонт на вул. Надрічна та Вовчинецька. Ремонтували антипаркувальні стовпчики на вул. Драгоманова та дорожні знаки на вул. Сотника Мартинця.


КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ


Окрім щоденного прибирання, прибирали листя з прибудинкових територій за адресами: вул. Незалежності, 36, вул. Симоненка, 5А, 7А, 9А, 11, 13, вул. Вовчинецька, 206, 208, 208А, вул. Івана Павла ІІ, 4, вул. Короля Данила, 9, 16, Південному бульварі, 29, вул. Млинарській, 40.
АТП – 0928


Прибирали та вивезли сміття з контейнерних майданчиків.
Переглядів: 255
banner