Івано-Франківські комунальники продовжують працювати над благоустроїм міста та звітують про виконану роботу

Суспільство

Івано-Франківські комунальники продовжують працювати над благоустроїм міста та звітують про виконану роботу


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Руслана Марцінківа


Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації” Прибирали території об’єктів обслуговування. Ремонтували трактори Перекопували ділянки біля “Кімнати матері та дитини”, вивозили ґрунт. Прибрали службового приміщення для робітників. Прибирали опалого листя навколо садиби Ромашканів. Та вивозили зібране листя на господарський двір для компостування. Прополювали клумби з топіарними фігурами слонів Підв’язували ялівці на зимівлю в центральній частині міського озера. Прибирали водні плесаі береги міського озера та озер в парку. Почистили шлюзи і канали подачі та спуску води. А також ремонтували робочий інструмент.


КП “Муніципальна дорожня компанія” сьогодні прибирали території міста.


АТП – 0928 прибирали та вивозили сміття з контейнерних майданчиків.


КП Благоустрій Прибирали зупинки громадського транспорту на вулицях Незалежності, Тисменицькій, Симоненка. Збирали листя в скверику на вул. Декабристів. Розміщували і наповнювали ящики піщано-соляною сумішшю.


Прибирали на вул. Паркова 8, вул.Хоткевича 67/2, вул.Хоткевича «Небесна Сотня», вул.Івасюка 58. А також наводили лад на зупинках вул.Івасюка та вул.Хоткевича «Китайська Стіна».


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 211
banner