Івано-Франківські комунальники продовжують працювати над благоустроїм міста та звітують про виконану роботу

Суспільство
КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ Прибирали сходові та прибудинкові території. Склили вікна на сходовій на вул. Берегова, 34, вул. Довженка, 8 корп.1. Ремонтували гойдалку на вул. Пасічна, 1.


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа.


Прибирали листя на прибудинкових територіях: вул. Січових Стрільців , 29, вул. Шевченка, 37, 68, 78, вул. Гординського, 3, вул. Залізнична, 47, вул. Короля Данила, 35а, вул. Ленкавського, 15, вул. Хотинська, 9.


Збирали сухі гілки на зелених зонах парку, завантажили та вивезли на господарський двір. Прибирали дощову каналізацію від опалого листя. Прибирали службові приміщення. Завантажили та вивезли опале листя з вул. Шевченка та з території парку на господарський двір для компостування. Прибирали водне плесо і береги міського озера та озер в парку. Чистили шлюзи і канали подачі та спуску води.


Прибирали зупинки по вул. Незалежності (Готель Надія), вул. Січових стрільців (Обласна друкарня), вул. Мельника, вул. Мельника – Сахарова, вул. Сахарова 38, Сахарова (Пологовий будинок), Коновальця 18(з центру), вул. Коновальця (Базарчик), вул. Коновальця 149(навпроти лікарні – в місто), вул. Степана Бандери, 62(Європейська площа).


Прибирали в скверах по вул. Сахарова 30, по вул. Коновальця – Військова, Слави Стецько,2. Та зелені зони по вул. Старозамкова, навколо Ратуші, навколо Вічевого Майдану, по вул. Шпитальній.


Підмітали зелену зону по вул. Слави Стецько, по вул. Коновальця,128-130.


Прибирали проїзд по вул. Бандери 60 к1 , 62 до вул. Коновальця.
Прибирали контейнерні майданчики та вивозили сміття.


Переглядів: 413
banner