Івано-Франківській католицький ліцей в пʼятірці кращих шкіл міста та серед 200 найкращих в Україні

Суспільство

За результатами, які опублікував освітній портал OSVITA.UA, Католицький ліцей святого Василія Великого Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ посів четверте місце серед найкращих шкіл Івано-Франківська та 158 серед усіх шкіл України, повторивши результат 2020 року. Вихідними даними для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів послужили результати Національного мультипредментного тесту — НМТ, отримані випускниками шкіл у 2023 році.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.

«Я надзвичайно радію таким хорошим результатом своїх випускників. Це учні, які завжди й у всьому були “на висоті”. Серед них є призери міських, обласних та навіть всеукраїнських олімпіад і конкурсів. Та найбільше мене тішить те, що ці результати дозволили нашим випускникам продовжити навчання в омріяних вузах Івано-Франківська, Львова та Києва! Цьогорічний рейтинг вкотре є беззаперечним показником якісного навчання в Католицькому ліцеї», — розповідає п. Юлія Луцишин, заступниця директора з виховної частини Католицького ліцею святого Василія Великого, а також класний керівник випускного класу.

«Увесь колектив та адміністрація ліцею пишається такими здобутками та ставить перед собою амбітні цілі на майбутнє. Ці досягнення свідчать про високий стандарт освіти та велику працездатність, як педагогічного колективу, так і учнів. Нагадуємо, що випускниця ліцею Любов Пена склала НМТ з української мови на 200 балів, при цьому не відвідуючи репетиторів», — йдеться у дописі.Переглядів: 532
banner