Із мрією про перемогу, юні калушани конструюють моделі військової техніки

Без категорії

Літак F-35, РСЗВ «Ураган», танк «Leopard». Військова техніка – руками юних калушан. Поки що – тільки стендові моделі.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Калуську міську раду


Вихованці калуського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді представили 14 моделей військової техніки на обласну виставку стендових моделей військової техніки, яка триває в Івано-Франківську.


Роботи, які виготовили діти, здатні захопити навіть дорослих.


Ми, традиційно, чекаємо цієї виставки щороку, і для вихованців підготовка таких моделей — це особливо захоплива робота. Цього року готувалися майже три місяці. Спочатку керівники гуртків розробляли моделі, а потім вихованці під їхнім керівництвом втілювали задуми у життя, — розповідає завідувачка відділу технічної творчості Центру Ірина Медянник. — Ми представили на виставку 14 моделей різної складності. Враховували вік і можливості кожної дитини. Звісно, що така робота більше зацікавила хлопчків.


До виставки долучені вихованці гуртків «Авіамоделювання», «Технічне конструювання», «Юний вундеркінд», «Творча майстерня», «Лего-конструювання», «Технічне моделювання і конструювання», «Сувенірне моделювання і конструювання».


Наймолодшими учасниками виставки стали 6-річні Андрій Блажків і Тимур Коломиєць, які виготовили моделі військового супутника і берегового охоронного катера.


А найстарший учасник виставки, 14-річний Остап Король, виготовив модель зенітно-ракетного комплексу «Зорепад».


До виставки долучилися і двоє вихованців із обмеженими можливостями із ГО «Діти Сонця» КЗ «Добродія Калуська», які займаються у гуртку «Технічне моделювання і конструювання» під керівництвом Галини Янюк.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 240
banner